Bestuur

  Erevoorzitter

Dierick Luc
Naam:  Dierick Luc
E-mail:  luc.dierick2@telenet.be
Telefoon:  0479/399799

  Erevoorzitter

Burghgrave Herman
Naam:  Burghgrave Herman
E-mail:  -
Telefoon:  0497/468981

  Sportief voorzitter - financiële cel

Van Der Veken Luc
Naam:  Van Der Veken Luc
E-mail:  luchelga@gmail.com
Telefoon:  0475/343147

  Secretaris - GC

Quintelier Rudy
Naam:  Quintelier Rudy
E-mail:  rudy.quintelier@telenet.be
Telefoon:  0475/431271

  Schatbewaarder

De Neef Ivo
Naam:  De Neef Ivo
E-mail:  ivo.de.neef@outlook.com
Telefoon:  052/470971

  Technische cel

Michiels Guy
Naam:  Michiels Guy
E-mail:  linda_baert@hotmail.com
Telefoon:  052/470971

  Ondervoorzitter - TVJO

Buydts Kevin
Naam:  Buydts Kevin
E-mail:  kevin.buydts@gmail.com
Telefoon:  0497/314937

  Technische cel

Van Den Bossche Nick
Naam:  Van Den Bossche Nick
E-mail:  nick_hbk3@telenet.be
Telefoon:  0476/532459

  Technische cel

Roels Friedel
Naam:  Roels Friedel
E-mail:  -
Telefoon:  -

  Technische cel

De Bilde Laurens
Naam:  De Bilde Laurens
E-mail:  laurens.de.bilde@gmail.com
Telefoon:  0494/237802

  Technische cel

Inzé Dominique
Naam:  Inzé Dominique
E-mail:  dominique.inze@hotmail.com
Telefoon:  0473/836980

  Jeugdvoorzitter - financiële cel

Burghgrave Hans
Naam:  Burghgrave Hans
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0479/706015

  Algemeen voorzitter

Matthijssens Bert
Naam:  Matthijssens Bert
E-mail:  bert@matthijssens.be
Telefoon:  0475/320823

Menu Seniors

Bestuur
Spelers
1e elftal
Reserven
Beloften

Klassement 1e elftal

PosPloegPtn
1 Kruibeke51
2 Haasdonk45
3 Vrasene41
4 Berlare39
5 KVK Robur37
6 SK Grembergen35
7 Schoonaarde34
8 Buggenhout29
9 Kieldrecht28
10 Doorslaar27
11 Sinaai26
12 Bazel21
13 Heikant20
14 KV St-Gillis19
15 WB St-Niklaas18
16 VSV Gent15

Reeksoverzicht

Sponsors

  • Matthijssens Sanitair & Verwarming
  • Proxy Delhaize Grootzand
  • Proxy Delhaize Grootzand
  • Aquizien
  • Aquizien
  • Proxy Delhaize Grootzand
  • Matthijssens Sanitair & Verwarming
  • De Coninck
  • De Coninck
  • De Coninck
  • SD Worx
  • Aquizien
  • Matthijssens Sanitair & Verwarming

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

zaterdag 16 februari 2019 om 21:41

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2019. SK Grembergen - V2019.01 - Administratie