Bestuur

  Algemeen voorzitter

Matthijssens Bert
Naam:  Matthijssens Bert
E-mail:  bert@matthijssens.be
Telefoon:  0475/320823

  Erevoorzitter

Dierick Luc
Naam:  Dierick Luc
E-mail:  luc.dierick2@telenet.be
Telefoon:  0479/399799

  Erevoorzitter

Burghgrave Herman
Naam:  Burghgrave Herman
E-mail:  -
Telefoon:  0497/468981

  Ondervoorzitter - TVJO

Buydts Kevin
Naam:  Buydts Kevin
E-mail:  kevin.buydts@gmail.com
Telefoon:  0497/314937

  Sportief voorzitter - financiële cel

Van Der Veken Luc
Naam:  Van Der Veken Luc
E-mail:  luchelga@gmail.com
Telefoon:  0475/343147

  Secretaris - GC

Quintelier Rudy
Naam:  Quintelier Rudy
E-mail:  rudy.quintelier@telenet.be
Telefoon:  0475/431271

  Jeugdvoorzitter - financiële cel

Burghgrave Hans
Naam:  Burghgrave Hans
E-mail:  burghgrave@telenet.be
Telefoon:  0479/706015

  Schatbewaarder

De Neef Ivo
Naam:  De Neef Ivo
E-mail:  ivo.de.neef@outlook.com
Telefoon:  052/470971

  Technische cel

Guy Michiels
Naam:  Guy Michiels
E-mail:  linda_baert@hotmail.com
Telefoon:  052/470971

  Technische cel

Nick Van Den Bossche
Naam:  Nick Van Den Bossche
E-mail:  nick_hbk3@telenet.be
Telefoon:  0486/150685

  Technische cel

De Bilde Laurens
Naam:  De Bilde Laurens
E-mail:  laurens.de.bilde@gmail.com
Telefoon:  0494/237802

  Technische cel

Inzé Dominique
Naam:  Inzé Dominique
E-mail:  dominique.inze@hotmail.com
Telefoon:  0473/836980

  Technische cel

Friedel Roels
Naam:  Friedel Roels
E-mail:  friedel-roels@hotmail.com
Telefoon:  0472/506458

Menu Seniors

Spelers
1e elftal
Reserven
Beloften
SK Girls

Klassement 1e elftal

PosPloegPtn
1 SK Grembergen52
2 SKL Doorslaar47
3 KV St-Gillis46
4 J Schoonaarde46
5 KFC Vrasene45
6 YB Beveren42
7 VW Gijzel-Oosterzele38
8 KFC Heikant36
9 FCH Sinaai32
10 KFC Kieldrecht31
11 SV Zaffelare31
12 KSVE Bazel30
13 Sp Waasmunster26
14 KFC Edeboys21
15 E Buggenhout17
16 TK Meldert12

Reeksoverzicht

Sponsors

  • Argenta - Kantoren Grembergen & Dendermonde
  • Matthijssens Sanitair & Verwarming
  • Proxy Delhaize Grootzand
  • Aquizien
  • Aquizien
  • Aquizien
  • Buggenhouts Tegelhuis
  • De Coninck
  • Proxy Delhaize Grootzand
  • De Coninck
  • Proxy Delhaize Grootzand
  • SD Worx
  • Matthijssens Sanitair & Verwarming
  • Matthijssens Sanitair & Verwarming
  • De Coninck
  • Vanhouwe

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

dinsdag 26 mei 2020 om 16:07

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2020. SK Grembergen - V2019.01 - Administratie