Nieuws - De voorlopige reeksindelingen voor de jeugd voor het seizoen 2018/2019 zijn er (07/06/2018)

U17 : KV Cercle Melle B – KVC Jong Lede B – VK Robur Moerzeke – KFC Heikant Zele – KRC Bambrugge – FC Doggen – SK Grembergen – KFC Edeboys.

U15A : KFC Eendracht Zele B – SKV Overmere – KFC Heikant Zele B – KVVE Massemen – SK Grembergen – SK Berlare – FC Lebbeke.

U15B : Sparta Waasmunster – KFC Baasrode – VK Robur Moerzeke – Eendracht Buggenhout B – SK Grembergen – Rangers Opdorp – VKS Hamme-Zogge – Jong SG Dendermonde B.

U13 : SK Erembodegem – Schroevers Moorsel – KSC Wilskracht Hofstade – Eendracht Buggenhout B – SK Grembergen – SK Oudegem – VJ Baardegem – Rangers Opdorp.

U12A : VK Robur Moerzeke – KFC Heikant Zele – FC Herleving Sint-Pauwels B – SK Grembergen – SK Herdersem – FC Lebbeke B – FC Daknam – VKS Hamme-Zogge.

U12B : KAV Dendermonde – Sparta Waasmunster – SK Grembergen – SKL Doorslaar B – FC Eksaarde – FC Juventus Schoonaarde – FCD Beervelde B – Rangers Opdorp.

U11 : KFC Moerbeke – KFC Heikant Zele – KV Sint-Gilis – KFC Herleving Sinaai – SK Grembergen – SV Zaffelare B – FC Eksaarde – FC Daknam.

U10 A : SVE Bazel – KFC Jong Kruibeke – KOLFC Rupelmonde – KSV Temse B – SK Grembergen – VK Tielrode – FC Bosdam-Beveren – Red Star Haasdonk.

U10B : KFC Moerbeke – VK Robur Moerzeke – KFC Heikant Zele – SK Grembergen – SV Zaffelare – FCD Beervelde – FC Daknam – SK Kemzeke.

U9 : Sparta Waasmunster – VK Robur Moerzeke – KV Sint-Gillis – SK Grembergen – SK Herdersem B – SK Oudegem – VK White Boys – Rangers Opdorp.

U8 A : SC Eendracht Aalst C – KFC Baasrode – KFC Heikant Zele – Eendracht Buggenhout C – SK Grembergen – SK Herdersem – SK Oudegem – VK White Boys.

U8 B : SC Eendracht Aalst D – FCV Dender EH C – KVC Jong Lede C – KV Eendracht Winnik – FC Doggen – SK Grembergen – SK Herdersem – FC Kerksen.

U7 A : VW Hamme – KVK Svelta Melsele B – Waasland-Beveren – VK Robur Moerzeke – KFC Heikant Zele – SK Grembergen – FC Lebbeke – Sportkring Sint-Niklaas.

U7 B : Standaard Denderleeuw – KVK Ninove B – SK Erembodegem – FC Mere – SK Grembergen – SK Herdersem – FC Lebbeke B.

U6 : KAV Dendermonde – VW Hamme – KFC Baasrode – VK Robur Moerzeke – KV Sint-Gillis – Eendracht Buggenhout – SK Grembergen – Jong SG Dendermonde.


Terug naar overzicht

Sponsors

  • Zakenkantoor Geert Verbustel
  • inbraakveilig.be
  • Matthijssens BVBA
  • aQuizien
  • De verffabriek
  • Proxy Delhaize
  • Poly Technics
  • aQuizien
  • Kasseien De Coninck
  • aQuizien
  • SD Worx
  • ROB Verhuur

Laatste Update

De website werd laatst bijgewerkt op:

dinsdag 21 augustus 2018 om 23:24

Delen

  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Toevoegen aan Google Bookmarks
Copyright © 2007 - 2018. SK Grembergen - V2016.4 - Administratie